FullCalendar (3.0.2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá
