FullCalendar (3.0.2) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Views
jv: View

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Text
jv: Teks

en: Theme
jv: Tema

en: Year
jv: Tahun

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Color
jv: Kelir

en: List View
jv: Daftar view

en: Standard
jv: Standar

en: - Select -
jv: - Pilih -
