FullCalendar (3.0.2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: Year
mn: Жил

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Height
mn: Өндөр

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Color
mn: Өнгө
