FullCalendar (3.0.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Date
si: දිනය

en: Text
si: වගන්ති

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස
