FullCalendar (3.0.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Date
sq: Data

en: URL
sq: Adresa URL

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Color
sq: Ngjyra

en: Toolbar
sq: Shiriti i veglave
