FullCalendar (3.0.3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Views
eo: Vidoj

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Text
eo: Teksto

en: Year
eo: Jaro

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Color
eo: Koloro
