FullCalendar (3.0.3) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Date
oc: Data

en: None
oc: Pas cap

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Display Style
oc: Estil d'afichatge

en: Views
oc: Vistas

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Text
oc: Tèxte

en: Theme
oc: Tèma

en: Year
oc: Annada

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Height
oc: Nautor

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Now
oc: Ara

en: Close
oc: Tampar

en: Standard
oc: Estandard

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: Toolbar
oc: Barra d'aisinas

en: Default date
oc: Data per defaut.
