FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Center
bg: Център

en: Label
bg: Заглавие

en: Display
bg: Дисплей

en: Options
bg: Параметри

en: Time zone
bg: Часова зона

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: All day
bg: Цял ден

en: Time format
bg: Формат на часа

en: Right
bg: Дясно
