FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Feed URL
bo: ས་བོན་（Feed）ཡི་ཤག་གནས།

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Left
bo: གཡོན

en: Style settings
bo: བཟོ་ལྟ་སྒྲིག་འགོད
