FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Center
cs: Na střed

en: Label
cs: Popisek

en: Display
cs: Zobrazit

en: Feed URL
cs: URL zdroje

en: Options
cs: Možnosti

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Close
cs: Zavřít

en: Time format
cs: Formát času

en: Today
cs: Dnes

en: More info
cs: Více informací

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
cs: Název pole, který se zobrazí uživateli, pokud to styl vyžaduje.

en: Style settings
cs: Nastavení stylů

en: At least @a
cs: Alespoň @a
