FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Center
eu: Erdian

en: Label
eu: Etiketa

en: Display
eu: Bistaratu

en: Options
eu: Aukerak

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: All day
eu: Egun osoa

en: Close
eu: Itxi

en: Today
eu: Gaur

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: More info
eu: Informazio gehio
