FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Center
fi: Keskellä

en: Label
fi: Tunnus

en: Display
fi: Näyttö

en: Feed URL
fi: Syötteen verkko-osoite

en: Options
fi: Valinnat

en: CSS class
fi: CSS-luokka

en: Time zone
fi: Aikavyöhyke

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: All day
fi: Koko päivä

en: Close
fi: Sulje

en: Time format
fi: Kellonajan muoto

en: Today
fi: Tänään

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Style settings
fi: Tyylin asetukset

en: Production (Minified)
fi: Tuotanto (Minified)

en: At least @a
fi: Vähintään @a
