FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Center
lv: Centrēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Display
lv: Ekrāns

en: Options
lv: Iespējas

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: All day
lv: Visu dienu

en: Close
lv: Aizvērt

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Today
lv: Šodien

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi
