FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Time zone
ml: സമയമേഖല

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം
