FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Display
mn: Харуулах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
