FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Center
oc: Centre

en: Label
oc: Etiqueta

en: Display
oc: Afichatge

en: Options
oc: Opcions

en: CSS class
oc: Classa CSS

en: Time zone
oc: Fus orari

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Close
oc: Tampar

en: Today
oc: Uèi

en: Disable dragging
oc: Desactivar la foncion "lisar"

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Style settings
oc: Paramètres d'afichatge
