FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Center
ps: منځ

en: Time zone
ps: مهال سيمه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Close
ps: تړل

en: Today
ps: نن

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Title field
ps: سرليک ډګر

en: Style settings
ps: ډول امستنې
