FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Center
tr: Merkez

en: Label
tr: Etiket

en: Display
tr: Gösterim

en: Options
tr: Seçenekler

en: CSS class
tr: CSS sınıfı

en: Time zone
tr: Saat dilimi

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Month
tr: Ay

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: Close
tr: Kapat

en: Today
tr: Bugün

en: Disable dragging
tr: Sürüklemeyi devre dışı bırak

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Style settings
tr: Biçem ayarları

en: At least @a
tr: En azından @a
