FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Variable
da: Variabel

en: Center
da: Centreret

en: Label
da: Etiket

en: Liquid
da: Flydende

en: Feed URL
da: Feed-URL

en: Options
da: Valg

en: CSS class
da: CSS klasse

en: Time zone
da: Tidszone

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Month
da: Måned

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: All day
da: Hele dagen

en: Close
da: Luk

en: Time format
da: Tidsformat

en: Today
da: I dag

en: Fixed
da: Fast

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: About
da: Om

en: Title field
da: Titelfelt

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
da: Dette felts mærkat som vises til slutbrugeren hvis udseendet kræver det.

en: Style settings
da: Indstillinger for style

en: URL field
da: URL-felt

en: Production (Minified)
da: Produktion (minificeret)
