FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Variable
he: משתנה

en: Center
he: מרכז

en: Label
he: תווית

en: Display
he: תצוגה

en: Feed URL
he: כתובת URL של ההזנה

en: Options
he: אפשרויות

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Close
he: סגירה

en: Today
he: היום

en: Fixed
he: קבוע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: About
he: אודות

en: Title field
he: שדה כותרת

en: More info
he: מידע נוסף

en: Style settings
he: הגדרות סגנון
