FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Center
mr: मध्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Display
mr: दाखवा

en: Options
mr: विकल्प

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस

en: Close
mr: बंद
