FullCalendar Block (1.0.0-rc4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Block
ja: ブロック

en: Calendar
ja: カレンダー

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Plugins
ja: プラグイン
