FullCalendar Block (1.0.0-rc6) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Block
nl: Blok

en: Calendar
nl: Kalender

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Dialog width
nl: Breedte dialoogvenster
