FullCalendar Block (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Block
es: Bloque

en: Calendar
es: Calendario

en: Plugin
es: Extensión

en: Plugins
es: Extensiones

en: About
es: Acerca de

en: Advanced settings.
es: Configuraciones avanzadas
