FullCalendar Block (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Block
id: Blok

en: Calendar
id: Kalender

en: Plugins
id: Plugin

en: About
id: Tentang
