FullCalendar Block (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Block
lt: Blokas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: About
lt: Apie
