FullCalendar Block (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Block
pl: Blok

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: About
pl: O stronie
