FullCalendar Block (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Block
tr: Blok

en: Calendar
tr: Takvim

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)

en: About
tr: Hakkında
