FullCalendar Block (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Block
el: Μπλοκ

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: About
el: Περί
