FullCalendar Block (1.0.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Block
it: Blocco

en: Calendar
it: Calendario

en: Plugins
it: Plugin

en: About
it: Informazioni
