FullCalendar Block (1.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Block
vi: Khối

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Plugins
vi: Trình cắm

en: About
vi: Giới thiệu
