FullCalendar Block (1.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Block
ca: Bloc

en: Calendar
ca: Calendari

en: Plugin
ca: Connector

en: Plugins
ca: Connectors

en: About
ca: Detalls
