FullCalendar Block (1.0.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Block
hr: Blok

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Plugins
hr: Dodatak

en: About
hr: Opis
