FullCalendar Block (1.0.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Block
et: Plokk

en: Calendar
et: Kalender

en: Plugins
et: Pluginad

en: About
et: Programmist
