FullCalendar Block (1.0.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Calendar
kn: ದಿನಸೂಚಿ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Plugins
kn: ಪ್ಲಗ್‌ಇನ್‌ಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
