FullCalendar Block (1.0.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Block
he: בלוק

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Plugin
he: פלאגין

en: Plugins
he: פלאגינים

en: About
he: אודות
