FullCalendar Block (1.0.4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Block
uk: Блок

en: Calendar
uk: Календар

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: About
uk: Про модуль

en: Advanced settings.
uk: Розширені настроювання.

en: Dialog width
uk: Ширина діалогу
