FullCalendar Block (1.0.5) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Block
hu: Blokk

en: Calendar
hu: Naptár

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Plugins
hu: Beépülők

en: About
hu: Leírás
