FullCalendar Block (1.0.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Calendar
pt: Calendário

en: Plugins
pt: Extensões

en: About
pt: Sobre

en: Dialog width
pt: Largura do diálogo
