FullCalendar Block (1.1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Block
cs: Blok

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Plugins
cs: Pluginy

en: About
cs: Popis
