FullCalendar Block (1.1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Block
fa: بلوک

en: Calendar
fa: تقویم

en: Plugin
fa: افزونه

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: About
fa: درباره
