FullCalendar Block (1.1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Block
gl: Bloque

en: Calendar
gl: Calendario

en: Plugins
gl: Complementos

en: About
gl: Información
