FullCalendar Block (1.1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Block
lv: Bloks

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: About
lv: Par
