FullCalendar Block (1.1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Block
ru: Блок

en: Calendar
ru: Календарь

en: Plugin
ru: Плагин

en: Plugins
ru: Плагины

en: About
ru: Информация

en: Advanced settings.
ru: Расширенные настройки.
