FullCalendar Block (1.1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Block
ps: غونډ

en: Plugin
ps: لګون

en: Plugins
ps: لګونونه

en: About
ps: په اړه
