Fullcalendar View (5.0.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: List
ml: പട്ടിക

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: Vocabularies
ml: പദാവലികൾ

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം
