Fullcalendar View (5.0.3) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Display
az: Monitor

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Current date
az: Hal-hazırki Tarix
