Fullcalendar View (5.0.6) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: None
bg: Не

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Views
bg: Изгледи

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Display
bg: Дисплей

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден
