Fullcalendar View (5.0.8) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: None
ja: なし

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Views
ja: ビュー

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: Display
ja: 表示

en: Month
ja: 月

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Default view
ja: デフォルトビュー

en: CSS classes
ja: CSSクラス

en: Current date
ja: 現在の日時

en: Add event
ja: イベントを追加

en: Fixed value
ja: 固定値

en: Default date
ja: デフォルトの日付
