Fullcalendar View (5.1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ
